عذرخواهی ستاره NBA از مردم هندوستان + موج گرمای شدید در کشورهای اروپایی – آهو نگار

وبسایت نود: ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز از مردم هندوستان بابت صحبت‌های توهین آمیزش عذرخواهی کرد.

“کوین دورانت” که فصل گذشته با ارزش‌ترین بازیکن فینال NBA و قهرمان این رقابت‌ها شد در سفر هفته گذشته‌اش به هندوستان گفته بود گاوها و موش‌ها در خیابان‌های هند رفت و آمد می‌کنند و این کشور ۲۰ سال از دنیا عقب است
“کوین دورانت” که فصل گذشته با ارزش‌ترین بازیکن فینال NBA و قهرمان این رقابت‌ها شد در سفر هفته گذشته‌اش به هندوستان گفته بود گاوها و موش‌ها در خیابان‌های هند رفت و آمد می‌کنند و این کشور ۲۰ سال از دنیا عقب است.

وبسایت نود: ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز از مردم هندوستان بابت صحبت‌های توهین آمیزش عذرخواهی کرد.

کوین دورانت نوشت قصد بی احترامی نداشته و در آینده نزدیک برای ادامه برنامه‌های بسکتبالی که در این کشور شروع کرده به هند سفر خواهد کرد.

این بازیکن امروز با انتشار یک سلسله توئیت از مردم هندوستان بابت این اظهارنظرها عذرخواهی کرد.

——————-

خبرگزاری میزان: موج جدید گرمای شدید در بخش‎های زیادی از قاره اروپا تاکنون چند نفر کشته بر جای گذاشته و زندگی عادی بسیار از مردم مختل شده‌ است
خبرگزاری میزان: موج جدید گرمای شدید در بخش‎های زیادی از قاره اروپا تاکنون چند نفر کشته بر جای گذاشته و زندگی عادی بسیار از مردم مختل شده‌ است.

بنا به گزارش پایگاه «دیلی‌بِست» این افزایش بی‌سابقه دما در اروپا که «لوسیفر» نام گرفته تاکنون دست‌کم دو نفر را کشته و زندگی عادی را در بخش زیادی از کشورهای اروپایی مختل کرده‌است.
بر اثر این افزایش بی‌سابقه گرما بسیاری از محصولات کشاورزی در کشورهای اروپایی نابود و عملا سامانه حمل و نقل در این کشورها مختل شده‌ است.

افزایش دما به حدی است که مقامات در بسیاری از مناطق محدودیت‎های شدید بر رفت‌وآمد شهروندان اعمال کرده‌اند و به مردم توصیه کرده‌اند تا حد ممکن در طول روز در خانه‌های خود باقی بمانند حتی در اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری شده‌است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *